Łukasz Jarota

Członek Zarządu / Strateg EB

Z wykształcenia psycholog, absolwent studiów MBA oraz Szkoły Zarządzania Sprzedażą. Certyfikowany trener Akademii Trenerów Sprzedaży oraz konsultant ds. budowania wizerunku pracodawcy. Od wielu lat merytorycznie zaangażowany w działania wpływające na poprawę kondycji polskiego HR-u. Jest współtwórcą wysoko cenionego wśród HR-owców portalu wiedzy - HRNews.pl. Autor licznych tekstów na temat sprzedaży i HR. Producent największych konferencji i seminariów w Polsce, dedykowanych branży HR. Twórca GrowHR – agencji realizującej kampanie employer brandingowe dla największych firm w Polsce oraz pomysłodawca projektu Brunch EB – spotkań typu think tank dla specjalistów odpowiedzialnych za budowanie marki swojej firmy jako dobrego pracodawcy. W Studiu Wiedzy odpowiada za planowanie i rozwój projektów oraz strategiczną współpracę z klientami.

Joanna Pietrzak

Redaktor Naczelna HRNews

Jest absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim oraz Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Radiu Roxy (Agora), gdzie była odpowiedzialna za content marketing i social media. W Studio Wiedzy realizuje się zarówno w obszarze redakcyjnym, jak i  projektowym. Jako Redaktor Naczelna HRNews określa linię programową portalu, kieruje całością działań redakcji i odpowiada za zawartość merytoryczną serwisu. Utrzymuje kontakty ze strategicznymi kontrahentami i reklamodawcami. Jest współinicjatorką uznanego w branży cyklu spotkań – HR na Śniadanie, które kompleksowo koordynuje i dba, aby poziom spotkań z edycji na edycję wzrastał. Do codziennych zadań podchodzi ambitnie i twórczo – wszak „sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach”.

Magdalena Garstka

Asystent Projektów

Z wykształcenia i zamiłowania dziennikarka i PR-owiec. Absolwentka Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa na UKSW. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach PR-owo - eventowych, gdzie przygotowywała wydarzenia dla wielu klientów biznesowych. Przy kreacji eventów zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły i skupia się na osiągnięciu określonego celu.

Odpowiedzialna za bieżące wsparcie projektów prowadzonych przez Studio Wiedzy. Pomaga w budowaniu oprawy merytorycznej portalu HRnews oraz koordynacji wydarzeń HR na Śniadanie - cyklu towarzysko-biznesowych spotkań dla branży HR. 

Top